İnceleme

Philips Ekran Temizleyici ve Mikrofiber Bez İncelemesi

Merhaba ilk ürün inceleme yazısıyla karşınızdayım. Sizlerle, bugün elime ulaşan Philips marka ekran temizleyici ve mikrofiber bez ürününü inceleyeceğiz. Vakit kaybetmeden ürün hakkında görüşlerimi belirtmek istiyorum. Öncelikle ürün piyasada bulunan ekran temizleyicilerden daha kaliteli. Bu tarz ürünlerin içerisinde gelen bezler, genelde kaliteli olmaz ve ekstradan bir bez almak zorunda kalırsınız ama bu ürünle gelen bezin kalitesi gayet güzel. Ürünün birkaç fotoğrafını paylaşmak istiyorum.

Philips Ekran Temizleyici Philips Mikrofiber Bez
 

Resimlerde de görüldüğü gibi ürün paketlemesi bence çok güzel olmuş ve rengini de beğendim. Ayda bir kez kullanılmasını tavsiye ediyorlar. Bana çok çabuk bitecek gibi gelmedi, ürünün fiyatına göre şişesi gayet büyük. Bu kadar büyük olmasını beklemiyordum açıkçası. Ömürlük bir ürün. Bir kere tam alın, kafanız rahat etsin derim. Ayrıca ürünü sadece bilgisayar ve laptop ekranlarında değil televizyon gibi herhangi bir LCD veya LED ekrana sahip bir cihazda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ürünü dizüstü bilgisayarımda ve televizyonda test ettim. Gayet başarılıydı. Ekranın temizlenmesini kolaylaştırırken, tozlanmasını da geciktirmesi güzel bir özellik. Zaten bu tarz ürünlerin amacı da bu diyebiliriz ve bu üründe işini gayet iyi yapıyor. Tavsiye edilecek bir ürün. Blogumda bu tarz ürün incelemelerini paylaşmaya devam edeceğim takip etmeyi ihmal etmeyin!

Yazar Hakkında

Taner Gergül

Yazılım, internet, girişimcilik, siber güvenlik, Wordpress ve SEO hakkında yazılar yazmakta olan teknoloji meraklısı blog yazarı.

Yorum Yap