Genel

Merhaba Dünya!

Merhaba Dünya

Merhaba dünya! Nasıl başlayacağım bilemiyorum. Bu ilk blog yazıları benim için hep zor olmuştur. Sizlere klasik olarak kendimi uzun uzun tanıtıp ya da neler yaptığımı anlatıp sizleri sıkmak istemiyorum. Ama kısaca kendimden bahsetmek gerekirse, teknolojiye meraklıyım ve bu merakım beni buralara kadar getirdi diyebilirim. Bu merakım ile edindiğim fikir ve bilgileri sizlerle paylaşmak amacıyla bu blogu açmak istedim. Biraz neler paylaşacağımdan bahsetmek istiyorum ve sonra da yazımı sonlandıracağım.

Biliyorsunuz teknoloji hızla gelişen ve ucu bucağı olmayan bir alan ve ben 7 den 70 e herkesin takip etmesi gerektiğini düşünüyorum. Faydalı kullanıldığında çok yararlı olarak gösterebileceğimiz bir şey ancak faydası kadar maalesef zararı da yok değil. Günlük yaşantımızda hepimiz interneti kullanıyoruz. Sosyal medya ve e-ticaret dünyada ve ülkemizde büyük kitlelere ulaşmış durumda ve insanlar sürekli tüketmeye yönlendiriliyor. Ben bu nedenle teknolojinin bazı alanlarda insanları tembelleştirdiğini düşünüyorum. Tabi ki bilinçli bir kullanımla bunun önüne geçilebilir.

Bu kadar konuşmadan sonra asıl konumuza gelelim. Blogumda siz okurlarımı zaman zaman yapacağım ürün incelemeleriyle ve siber güvenlik konusunda paylaşacağım bilgilerle teknoloji kullanımı konusunda bilinçlendirmeyi düşünüyorum. Bunun yanı sıra ilgilendiğim web tasarım, wordpress, girişimcilik ve dijital pazarlama hakkında güncel ve bilgilendirici yazılarla siz okurlarıma faydalı olmak dileğiyle… 🙂

Yazar Hakkında

Taner Gergül

Yazılım, internet, girişimcilik, siber güvenlik, Wordpress ve SEO hakkında yazılar yazmakta olan teknoloji meraklısı blog yazarı.

Yorum Yap